افزایش ممبر پیام رسان سروش

افزایش ممبر سروش

اگر بدنبال افزایش اعضا در پیام رسان سروش هستید حتما این مطلب را مطالعه کنید خالی از لطف نیست .

همانطور که میدانید امروز در کانال های تلگرامی بسیاری از مدیران این کانال ها برای جذب مخاطب از روش های متفاوتی در جهت افزایش مخاطب کانال خود اقدام کرده اند , برخی با تبلیغات و تبادل لینک های متنی در کانال های پربازدید افزایش مخاطب داشته و برخی دیگر رو به افزایش اعضای تقلبی آورده اند .

تعداد کانال هایی که اقدام به افزایش اعضای خود کرده اند به روش ممبر فیک بسیار بیشتر از کسانی بوده که با هزینه جدا اقدام به تبلیغ از روش های مختلف بازدید واقعی داشته اند بنابر این بسیار از مدیران کانال ها به جهت سهولت و سرعت افزایش ممبر کانال خود رو به روش تقلبی افزودن اعضا آورده و از این کار خود نیز منفعت برده اند .

بسیاری از کسب و کارها در افزایش ممبر پیام رسان ها به روش تقلبی میباشد و از کیفیت پایینی برخوردار است .اگر صاحب یک کالا و یا خدمات هستید و قصد دارید مشتری واقعی جذب کنید این روش افزایش تقلبی اعضا به درد شما نمیخورد جز اینکه به ظاهر تعداد اعضا را بالا برده باشید هیچ سودی نخواهد داشت .

اما اگر میخواهید با این روش به صورت غیر مستقیم اقدام به جذب ممبر واقعی کنید بسیار موثر خواهد بود , این که میگوییم غیر مستقیم مثلا اگر در پیام رسان سروش کانالی دارید اگر از روش ما استفاده کنید و وقت و زمان اختصاص دهید مطمئن باشید در جذب ممبر واقعی سروش موفق خواهید بود .

افزایش ممبر سروش

اما روش افزایش ممبر موثر در پیام رسان سروش

حتما تا به حال دیده اید که بسیاری از سایتها در گوگل اقدام به فروش شماره های مجازی میکنند -اگر بخواهیم در مورد شماره های مجازی توضیح بدهیم حوصله شما سر میرود بنابراین پیشنهاد میکنم در مورد آشنایی با شماره های مجازی و اینکه اصلا شماره های مجازی چه میباشد عبارت ( شماره مجازی چه میباشد ) را جستجو فرمایید .

ما در این روش به شما یاد خواهیم داد که چه طور شماره مجازی رایگان و واقعی دریافت کنید و با آن اقدام به افزایش ممبر سروش یا کانال سروش خود کنید .

اگر به صورت خلاصه بگویم شما با شماره مجازی در واقع صاحب یک سیم کارت مجازی خواهید شد که قابلیت حداقل امکانات یعنی دریافت پیامک را در خود به صورت پیشفرض خواهد داشت / بنابراین تا این جای کار به همین سادگی متوجه شده اید که اگر یکی از این شماره ها را از آن خود کنید میتوانید با آن وارد پیام رسان سروش شده و اکانتی جدید بسازید و وارد هر کانالی از جمله کانال سروش خود شوید ( اصل مطلب افزایش ممبر سروش همین است  ) /پس اگر موافق هستید بیایید با هم شروع به ساخت و ایجاد شماره مجازی رایگان دائمی و بدون قعطی کنیم .

سایت های ارائه دهنده شماره مجازی رایگان : 

receive-a-sms.com

http://sms-receive.net/

https://www.receivesmsonline.net/

http://hs3x.com/

http://receivesmsonline.com/

http://receivefreesms.net/

https://www.textmagic.com/free-tools/receive-free-sms-online

https://www.textnow.com/

نکته : البته روش های دیگری هم در افزایش اعضای یکباره کانالهای سروشی وجود دارد از جمله add  کردن حدود ۵۰۰ نفر از مخاطبینی که داخل گوشی تلفن همراه شما میباشند و همگی پیامرسان سروش را نصب دارند میباشد که این روش ریزش مخاطبین و اعضای زیادی را برای کانال هایی خواهند داشت که مخاطبین تمایلی به استفاده از آن را نخواهند داشت و اخیرا دیده شده برخی افراد اقدام به فروش این اعضا می کنند پس مراقب باشید 

 

 


نویسنده : soroushchannel    بازدید : 22235    انتشار : ۰۸ بهمن ۱۳۹۶
کانال های ویژه